NEW

Насадка для підлоги

  • Модель:  2.863-267.0
  • Наявність:  Немає в наявності

Ціна:

1 269 грн

Кількість:


Основні властивості:

  • Розміри (ДхШхВ, мм)

    314x177x97

Переглянути усі властивості
Лише оригінальна продукція
Офіційна гарантія
Перевірка перед відвантаженням
Уся техніка проходить перевірку
Безкоштовна доставка
При замовленні на суму від 3000 грн

Насадка EasyFix з серветкою з високоякісної мікрофібри призначена для парової чистки плиткових або кам'яних стін, ПВХ-панелей, лінолеуму, твердих підлогових покриттів і інших поверхонь.
Ламелі насадки рівномірно розподіляють пару по всій поверхні серветки, що дозволяє досягати оптимальних результатів очищення по всій поверхні, що прибирається.
Гнучке і рухливе з'єднання насадки сприяє зручності використання конструкції користувачем будь-якого зросту і можливості проводити прибирання навіть на важкодоступних ділянках (наприклад, у вузькому і низькому просторі під меблями).
Зручні та надійні застібки-липучки дозволяють з легкістю прикріплювати і знімати серветку з насадки, а також забезпечують щільне прилягання серветки до всіх сторін насадки.
Ярличок з зображенням відбитка взуття використовується для заміни брудної серветки без необхідності торкатися до неї: достатньо всього лише наступити на нього ногою.
Серветку рекомендується прати за температури до 60 ° С. При пранні не рекомендується використовувати пом'якшувачі.

  • Вага/вага з пакуванням (кг) 0,24/0,41
  • Сумісна техніка SC 2 EasyFix, SC 2 EasyFix Premium, SC 2 Deluxe EasyFix, SC 2 Deluxe EasyFix Premium, SC 3 EasyFix, SC 3 EasyFix Premium, SC 4 EasyFix, SC 4 EasyFix Premium, SC 4 EasyFix Iron, SC 4 EasyFix Premium Iron, SC 5 EasyFix Premium Iron, SI 4 EasyFix Premium Iron
  • Розміри (ДхШхВ, мм) 314x177x97