NEW

Комплект серветок для кухні

  • Модель:  2.863-265.0
  • Наявність:  На складі

Ціна:

1 269 грн

Кількість:


Основні властивості:

  • Розміри (ДхШхВ, мм)

    345x112x18

Переглянути усі властивості
Лише оригінальна продукція
Офіційна гарантія
Перевірка перед відвантаженням
Уся техніка проходить перевірку
Безкоштовна доставка
При замовленні на суму від 3000 грн

Комплект серветок з високоякісного мікроволокна для ефективного парового прибирання кухні: серветок для підлоги, обтяжки з еластичним шнуром для ручної насадки і серветки для чищення та полірування поверхонь з нержавіючої сталі.
Серветки для підлоги до насадки для підлоги EasyFix подбають про те, щоб підлога на кухні виблискувала чистотою. Завдяки надійній і міцній системі застібок-липучок серветки легко і щільно прилягають до насадки. Знімаються вони також легко і без контакту з брудною серветкою з юоку користувача: за допомогою ярличка із зображенням відбитка взуття, який потрібно притиснути ногою.
Обтяжка з еластичним шнуром просто кріпиться і міцно тримається на ручній насадці. Її можна використовувати для видалення стійкого бруду (наприклад, на конфорках).
Всі серветки можна прати при температурі до 60 ° С. При пранні не рекомендується використовувати пом'якшувачі.

  • Комплектація серветки для підлоги до насадки для підлоги EasyFix, 2 шт.; обтяжка для ручної насадки, 1 шт.; серветка для чищення нержавіючої сталі, 1 шт.
  • Вага/вага з пакуванням (кг) 0,13/0,21
  • Сумісна техніка SC 1 EasyFix, SC 1 EasyFix Premium, SC 2 EasyFix, SC 2 EasyFix Premium, SC 2 Deluxe EasyFix, SC 2 Deluxe EasyFix Premium, SC 3 EasyFix, SC 3 EasyFix Premium, SC 4 EasyFix, SC 4 EasyFix Premium, SC 4 EasyFix Iron, SC 4 EasyFix Premium Iron, SC 5 EasyFix Premium Iron, SI 4 EasyFix Premium Iron
  • Розміри (ДхШхВ, мм) 345x112x18